Náš tým

Mgr. Hana Štůlová

Narozena v r. 1967. Vystudovala učitelství 1. stupně ZŠ. Absolvovala studium pro ředitele škol a školských zařízení. Intenzivní jazykový kurz angličtiny - dosažení úrovně B1. Praxe v práci s dětmi - 26 let. Zkušenosti s diagnostikou vývojových poruch u dětí. Dlouholeté zkušenosti s prací ředitele základní i mateřské školy, s prací v malém kolektivu. Znalost školské legislativy, vyhlášek v oblasti bezpečnosti práce, hygieny. Zájem o alterantivní metody práce s dětmi - montessori pedagogika, lesní školky, začít spolu... Vedení zájmových kroužků - sportovních, rukodělných, kroužků angličtiny pro děti. Zkušenosti s přípravou projektových aktivit pro děti, vystupováním na veřejnosti. Absolvovala zahraniční stáž v mateřských školách v Belgii (r. 2014). Maminka 3 (dnes už velkých) dětí. 

Zakladatelka Dětského centra Zahrádka. 

Osobní motto: "...nejhezčí na světě jsou rozzářené dětské oči..."

Adéla Kadlecová

Narozena v r. 1991. Vystudovala Střední zdravotnickou školu. Absolvovala kurz Montessori pedagogiky. Zkušenosti s tematikou psycho - somatického vývoje dětí, rehabilitačními technikami a relaxační masáží. Hra na kytaru, příprava hudebních, pohybových a didaktických aktivit pro děti. Maminka jednoho dítěte.

Říká o sobě: Když vidím dětský smích, směje se i mé srdíčko. Těší mne jakákoli práce s dětmi a ráda vidím, když je všechno baví.

Osobní motto:..."respekt můj je respekt tvůj"...


Martina Fuksová, DiS.

Narozena v r. 1969. Vystudovala Střední zdravotní školu ve Žďáře nad Sázavou. Několikaletá praxe na lůžkovém oddělení nemocnice, mnohaletá praxe ve stomatologii. V roce 2011 ukončila studium na Vyšší odborné škole pro dentální hygienisty.

Realizuje preventivní programy dentální hygieny ve školách a školkách. Absolvovala několikaletý kurz anglického jazyka, zabývá se powerjogou. Velká záliba v práci s lidmi a dětmi především.

Vdaná, maminka 2 dospělých dětí.

Říká o sobě: "Jsem ráda součástí týmu dětského centra Zahrádka - cítím zde laskavý a láskyplný přístup k dětem a to ve velmi klidném a útulném prostředí. Moje práce pro mne vždy byla koníčkem a výzvou. Miluji svou rodinu, ráda čtu a sportuji."

Osobní motto: "Nic není náhoda a vše je, jak má být."

Jana Králová

Narozena v r. 1995. Vystudovala střední zdravotnickou školu obor zdravotnické lyceum , absolvovala několikadenní školení v Brně "Učíme se pomáhat". Po ukončení zdravotnické školy nastoupila na Vyšší odbornou školu pedagogickou - obor speciální pedagogika. Absolvovala praxi v nejrůznějších zařízeních pro děti a mládež od mateřských školek, školních družin, dětských táborů, až po domovy mládeže či logopedické školky a další speciální zařízení. Zajímá se o logopedii a jazykové chvilky v MŠ, tanečně pohybové činnosti, rukodělné práce. Přiklání se k alternativním metodám jako je například program Začít spolu. Úroveň anglického jazyka stupeň B1-B2. Zkušenosti s plánováním dětských dnů, karnevalů, s prací v dětském koutku. Říká o sobě: Práce s dětmi mě nejen baví, ale dobijí mi energii a vždy mi zaručeně zlepší den, je pro mně velkým koníčkem a životním cílem.

Osobní motto: "Nejdůležitější podmínka toho, aby se v dítěti vyvinula láska k životu, je to, aby bylo s lidmi, kteří milují život."